عسل یاس
خانه / سنگ یمن / تولید انبوه سنگ عقیق یمن سرخ

تولید انبوه سنگ عقیق یمن سرخ

سنگ عقیق یمن سنگ بسیار ارزشمندی است که امروزه در کشورهای دنیا برای خود جایگاه بلندی درست کرده است این سنگ باتوجه به اینکه در کشورهای زیادی درحال ساخت وتولید است اما باز هم باید به اصل وتقلبی بودن این سنگ دقت بیشتری کرد. عقیق یمنی دارای خواص وفواید بسیاری است که ازمنظر اهل بیت هم این سنگ قیمتی بسیار مفید است. عقیق یمنی بسیار شفاف بوده به طوری که رگه هایی هم در آن وجود دارد. سنگ عقیق یمنی یک نکته بسیارجالب دارد آن هم این است که درفصل زمستان بسیار گرم بوده ودر فصل تابستان بسیار سرد است که همین امر موجب جذابیت این سنگ بسیار قیمتی می شود لذا باید دقت کرد که عقیق یمنی تقلبی برعکس است یعنی در فصل زمستان سرد است و در فصل تابستان گرم برای همین در خرید این سنگ قیمتی دقت کنید.

تولید انبوه سنگ عقیق یمن سرخ

سنگ عقیق یمن اصل را چگونه بشناسیم؟

سنگ عقیق یمن اصل را چگونه بشناسیم؟ سنگ عقیق یمن از راه های زیر شناخته می شود:

سنگ عقیق با آتش سوزانده نمی شود – این سنگ به اندازه ای است که می تواند روی شیشه خط بیندازد – نگین عقیق یمنی در برابر نور اشکالی همانند حباب یاکندوی زنبور از خود نمایان می کند – اجسام نوک تیز روی انگشترعقیق تاثیری ندارند و شکافی ایجاد نمی کنند و این ازخواص سنگ عقیق و یک روش مهم برای تشخیص عقیق اصل از تقلبی است. اما دقت داشته باشید که این عقیق نست به دیگرنگین ها قیمتی بالایی ندارد اما پایین بودن قیمت شاید به دلیل تقلبی بودن آن است. عقیق دارای طبع گرم و مرطوب است و از خواص مهم این سنگ این است:

دارای انرژی فراوان – سبب زدودن انرژی های منفی محیط – تقویت نقاط مختلف بدن – برقراری تعادل و هماهنگی دربدن – سبب شادابی آرامش – برطرف کننده ناراحتی و غم – مانع از خونریزی های شدید

ازنظر احادیث هم دارای خواص و فواید است که بدین شرح است:

ازبین برنده ی فقر – نابود کننده ی نفاق – ثواب هزار رکعت نماز – اجابت دعا و… .

بهترین قیمت سنگ عقیق یمن صادراتی

بهترین قیمت سنگ عقیق یمن صادراتی امروزه در کشورهای زیادی تولید سنگ عقیق انجام می شود که کشورما هم ازاین قاعده مستثنی نیست. اما برای خرید و قیمت عقیق باید دقت کرد که روش های گفته شده برای تشخیص عقیق اصل حتما انجام شود و سپس به سراغ قیمت سنگ یمن برویم. مهمترین پارامتر قیمت برای این سنگ ها نوع و کیفیت سنگی است که به کار برده می شود. قیمت عقیق های یمنی امروزه در بازار پایینتر از سایر سنگ ها است بدلیل بهسازی شدن این سنگ ها. پارامتر دیگر قیمت رنگ این نوع عقیق است که هرچه به قرمز بودن نزدیک باشد این سنگ قیمت بالاتری پیدا می کند.

کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و فروش:
محمد حجار
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09173030837
شماره تلفن ثابت: 03142626468
سامانه پیامکی: 3000597006822
آدرس کانال تلگرام: yas_asal@
پست الکترونیکی: IranHoneyCenter@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

سايت عسل ياس کانال عسل ياس لوازم زنبورداري